Home
O nas
Referencje
Galeria
Kontakt
   
 
                   Dziękujemy za odwiedzenie naszej nowej strony. Jako nowczesna firma, chcemy dać Państwu możliwość pozostania w kontakcie z nami i z naszą ofertą. Nowy system zarządzania treścią pozwoli na regularne aktualizacje naszego serwisu.

                   W chwili obecnej strona jest ciągle rozbudowywana. Dokładamy wszelkich starań, aby już wkróce zaprezentować Państwu pełen zakres naszej oferty.

                   Firma nasza świadczy szeroko rozumiane usługi w temacie "Transport i pompowanie betonu". Głęboki nacisk kładziemy na solidność, fachowość i pełne zadowolenie naszych klientów. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani tym tematem, zapraszamy w niedalekiej przyszłości ponownie.

                 W międzyczasie pozostajemy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu : +48 (61) 873 08 71  i faksem +48 (61) 873 08 70. Oczekujemy na kontakt z Państwa strony. Zapraszamy również do kontaktu mailowego pod adresem: biuro@transamsj.pl

                  Jeśli nie znacie Państwo naszej firmy i nawiązujecie z nami pierwszy kontakt online, będzie nam bardzo miło! Będziemy wdzięczni za uwagi i pytania, na które odpowiemy jak najszybciej.


TRANS-AM Spółka Jawna
Maciej Antkowiak, Małgorzata Antkowiak
62-028 Koziegłowy
ul. Poznańska 2

                                                                                                               ZOBACZ TEŻ:© 2006 Trans-Am s.j.                   All Rights Reserved.